ČSOS

Mapový trénink přihlášky


Štafety - JPV


Hanácká oblast


SMSOS

Facebook Instagram

Lucifer

OOS SK Prostějov

SK Prostějov

Geodetika

Olomoucký kraj
Finančně přispívá na celoroční sportovní činnost

Prostějov

TOPlist

Novinky:

28. 12. 20 - Mapový trénink - Alojzov

Je připraven dalších mapový trénink v okolí Alojzova. Tentokrát se jedná o linii na které jsou umístěny klasické lampiony 30x30cm (Olomoucký kraj). Trať A má 8km a vašim úkolem je najít 10 lampionů. Trať B má 6,2 km a 8 lampionů. Pro nejmenší a velké začátečníky je připavena klasická trať Z 2,4km 4K.

24. 12. 20 - PF 2021

21. 12. 20 - Do třetice kniha o orienťáku

Letošní rok se na knižním trhu docela urodilo... Po knize 70 let orienťáku (ČSOS) a již tradiční ročence - tedy O-knize (ČSOS) byla těsně před Vánocemi v tiskárně Žaket zkompletována kniha mapující 25 letou historii závodů Park World Tour "Made for loving it". Tuto publikaci, která eviduje mapy, fotografie a výsledky všech 118 závodů (+ několika kvalifikací) této světové série, kterých se zúčastnilo na 900 běžců, z 50 států světa náležejících všem šesti kontinentům, si můžete objednat podle instrukcí zde. Oficiální distribuce začne po Novém roce. Vzhledem k tomu, že téměř celý náklad zatím leží v Praze, bude její doručení českým čtenářům s minimálními náklady. O "Hanácké stopě" v historii PWT si můžete přečíst zde.

16. 12. 20 - Silvestrovský běh 2020 - zrušen

Pořadatelé tradičního Silvestrovského běhu v Prostějově jsou nuceni závod zrušit. Bohužel současná opatření nedovolují závod uspořádat ani za dodržení nejpřísnějších podmínek. Budeme se na vás těšit v příštím roce.

8. 12. 20 - Mikulášský trénink 20203. 12. 20 - Mikulášský trénink

V pátek 4. 12. bude mimořádný mikulášský trénink. Poběží se s čipy. Zázemí v šatnách SK Prostějov. Tratě budou vedeny převážně v lesoparku Hloučela. Start 00=15:30. Peťa H. připraví dvě tratě A, B převážně pro děti, ale i pro dospělé, kteří mohou běžet i jako NOB.

23. 11. 20 - Mapový trénink - Adventní kotár

je připraven mapový trénink Adventní kotár na mapě Skalky v prostoru u Bukové. Trénink připravil náš Mirek Hlava. Na kontrolách jsou zatlučené dřevěné kolíky s barevnou ozdobou a kódem kontroly (s roznosem a designem pomáhali Hanka s Járou). Kolíky jsou nenápadné a budou tam až do samorozpadu. Jsou připraveny tratě: E – 6,3 km, A - 4,9 km, B - 3,2 km, Z - 1,7 km. Můžete si postavit vlastní trať – na mapě všechny kontroly.

Tratě jsou připraveny i pro elitní a zkušené běžce ve variantě jen s hnědou a modrou barvou E, A, B, všechny kontroly.

11. 11. 20 - Vyhlášení nejlepších sportovců oddílu 2020

Proběhlo vyhodnocení výsledků letošní "zvláštní" sezóny. Zde je virtuální vyhlášení nejlepších sportovců oddílů za rok 2020. Ceny budou vyhodnoceným předány při nejbližší příležitosti. Snad na některém z jarních závodů.

9. 11. 20 - Mapový trénink - Skalka

Je připraven další mapový trénink na mapě Skalka. Na kontrolách jsou opět zatlučené dřevěné kolíky. Máte možnost si zaběhnout VPK (počet K záleží na vás) nebo jednu s tratí E - 5,3 km, A - 4,5 km, B - 2,3 km, Z - 1,6 km, kterou na připravených kontrolách postavil Peťa H. Dále je možnost si trénink zaběhnout jako VPK (1. a poslední K daná) VPK E, VPK A, VPK B, VPK Z. Mezi lesy je třeba běhat po cestách naplno a potom z rychlosti mapovat. Kontroly budou v lese minimálně do 31. 12. 2020. Dodržujte aktuální vládní nařízení.

27. 10. 20 - Mapový trénink - Ptenský Dvorek

Je připraven mapový trénink na mapě Stražisko. Na kontrolách jsou zatlučené dřevěné kolíky s červenou barvou, na kterých je černě napsán kód kontroly (Díky za roznos Dušanovi H., Jirkovi P. a Peťovi H.). Máte možnost si zaběhnout VPK (počet K záleží na vás) nebo jednu s tratí E - 7,7 km, A - 6,0 km, B - 2,7 km, Z - 1,5 km, kterou na připravených kontrolách postavil Peťa H. Můžete si také postavit vlastní trať nebo ji někomu připravit. Kdo nemá možnost si mapu sám vytisknout, napište mi, vytisknu vám ji. Kontroly budou v lese minimálně do 31. 12. 2020. Dodržujte aktuální vládní nařízení.

5. 10. 20 - "Poslední kufr" 2020

Víkendové závody byly bohužel asi letos poslední. Pandemie Covid-19 ruší opět všechny hromadné akce, OB nevyjímaje. Vedení sekce OB ukládá všem oblastem sekce OB ČSOS, aby v souladu s usnesením vlády č. 1021 zrušily veškeré závody, kde jsou pořádajícím orgánem, s termínem konání do 3. 11. 2020. Oficiálně jsou zrušeny veškerá soustředění, oblastní i oddílové tréninky. Poslední letošním závodem byl pravděpodobně oblastní závod v Pobučí. Na závodech které uspořádal novodobý Magnus Orienteering (ASU) se nejvíce dařilo Honzovi Štorkovi H16C a Čmeldovi H55C, kteří se umístili na 3. místech ve svých kategoriích.

28. 9. 20 - MČR štafet 2020 a OŽ, MČR veteránůPořadatelé z AOP připravili letošní omezené MČR štafet. Z našeho oddílu měla právo startu pouze jedna štafeta mužů. Klukům ve složení Radim F., Radim P. a Ondris se moc nedařilo a obsadili ve velmi težkém závodě 32. místo. V nedělním oblastním žebříčku, který se běžel ve stejném prostoru. Nejvíce se dařilo Hýblové D12C a Martině Vidmuchové D45C, které si doběhly pro 3. místo ve své kategorii.V pondělí se běželo v Křižánka MČR veteránů poměrně velká skupina veteránů doplněná i mladší, kteří běželi doprovodný OŽ. Běželo se ve velmi težkém podmáčeném terénu za chladného a deštivého počasí. Nejlepší výkony podali Radim Perknovský H35 a Marcel Skřivanek H40, kteří si doběhli pro 6. místa ve svých kategorích. V doprovodném oblastním závodu se nejvíce dařilo Honzovi Štorkovi H16C a Radimu Fajkusovi H21C (ten podal velmi exceletní výkon), kteří vybojovali 3. místa.

20. 9. 20 - Oblastní žebříček, Oblastní mistrovství štafet, MČR veteránůVíkend plný závodů, v sobotu oblastní žebříček a závod štafet v Lipině za účasti 43 závodníků JPV. Nejvíce se dařilo Ondrovi Vystavělov, který suveréně vyhrál H21C. Monice Poláčkové 3. místo v nabité D45C (zde běželo 7 závodnic JPV). Poprvé na bednu vystoupil i Matyáš Plachý 2. v H10C. V odpoledním závodě zvítězila štafeta ve složení Radim Fajkus, David Štorek, Ondra Vystavěl a získala titul oblastních mistrů. Zvítězit se podařilo i MIX štafetě Pavel Koutný, Honza Štorek a Pavel Martínek. Fotoglerie Heleny Pinkavové

Na nedělním MČR veteránů na klasické trati se v těžkém kopcovitém terénu nejvíce dařilo Petře Jarošové, která obsadila pěkné 5.místo v D50.

17. 9. 20 - Festival OB a letního biatlonu

Festival orientačního běhu a letního biatlonu se uskutečnil 16.9.2020 na střelnici ve Zdětíně.

Výsledky a fotoglerie

12. 9. 20 - běžecké tréninky - úterý

Rozpis běžeckých úterních tréninků na období 15. 9. - 20. 10. 2020 (do změny času), sraz 16:15 na daném místě, 16:30 vybíháme. Budou připraveny vždy tři běžecké okruhy (tratě) cca. 4, 6, 8 km.
27. 10. již trénink nebude, od 3. 11. začneme trénovat na novou sezónu, tréninky budou z SK, sraz 16:15, 16:30 začínáme.

8. 9. 20 - Pozvánka na oblastní žebříček na krátké trati a oblastní mistrovství ve sprintu.

5. 9. 20 - 1. HŽP - Krátká MHO

Prvním podzimním závodem oblastního žebříčku byly závody na Žďárském potoce. Tyto závody byly zároveň vyhlášeny jako oblastní mistrovství na krátké trati. V těžkém terénu (jak mapově tak i fyzicky) se nejvíce dařilo Radimovi Perknovskému (3. místo v H21C), Šolovi a Čmeldovi (1. a 2. místo v H55C).

4. 9. 20 - AMČR 2020

Závody dopadly na výbornou, závodníci odjížděli velice spokojeni. Poděkování patří celému pořadatelskému týmu!

Nádherné fotogalerie Jana Honkyše Mohelnice - sprint, Stražisko - middle

Dokument České televize ze středečního sprintu je už na ivysílání.

1. 9. 20 - Aktualizovaný seznam pořadatelů AMČR, informace k dopravě do Mohelnice, pokyny.

30. 8. 20 - Úterní běžecké tréninky začnou 8. 9. 2020. Sraz 16:30 v prostorech SK Prostějov. Středeční oblastní mapové tréninky podle již vydaného plánu.

19. 8. 20 - Plán středečních mapových tréninků. Tréninky budou probíhat mírně odlišně, než dosud. Hlavní novinkou je týdenní střídání oblastních "velkých" a oddílových "malých" tréninků.

17. 8. 20 - Na FB byla vytvořena událost Akademické mistrovství ČR v orientačním běhu 2020. Tuto akci pořádáme společně s UOL v Mohelnici a Stražisku.

31. 7. 20 - Rozpis na první podzimní oblastní závod + Mistrovství oblasti ve sprintu 2020 ve Stražisku.

30. 7. 20 - Soustředění Milovy - družstva

Výsledky závodu družstev byly velice překvapivé a zamotané. Největším favoritům se vůbec nedařilo.
1. Aneta Plachá + Vojta Jaroš + Jan Honkyš
2. Iveta, Barča + Pavel Martínek + Petra Jarošová
3. Ivana Přikrylová + Ondra Vystavěl + Jitka Přikrylová

28. 7. 20 - Soustředění Milovy 22. – 26. 7. 2020

Letního soustředění v Milovech se zúčastnilo více jak 50 našich členů, převážně dětí s rodiči. Penzion Poslední míle nám poskytl skvělé zázemí, odkud jsme denně vyráželi na zajímavě řešené tréninky, které připravili trenéři Jirka a Petr. Večer byly pro děti přichystané další aktivity – mapové a dovednostní soutěže a protahovací cvičení. Počasí nám přálo a tak jsme mohli ve volném čase poznávat krásné okolí nebo se koupat v rybníku, dětem se moc líbilo okolí penzionu s přilehlým hřištěm. Poděkování patří všem účastníkům za skvělou atmosféru, která celé soustředění provázela.

Fotogalerie - Jirka Přikryl, Pavel Honkyš

Výsledky tréninků: Linie, Sprint, KomboTech, Věšák - Sběrák, Krátká trať

13. 7. 20 - Botas blízko Prostějova

Větší skupina závodníků z našeho oddílu se zúčastnila H.S.H Vysočina cupu blízko Prostějova. Nejvíce se dařilo Petrovi Štorkovi, který obsadil v kategorii H50C 2. místo.

1. 7. 20 - Kalendář podzimních závodu 2020

Dobrá zpráva pro většinu našich závodníků. Soutěžní sekce ČSOS nakonec vypsala na podzimní část i veteraniády ČR. Vše podstatné najdete v ORISu. Prakticky to znamená, že většina našich závodníků si na podzim může zaběhnout nějaký větší závod než oblastní žebříček. MČR se týká pouze mužské štafety a Chupča, který si ze Žiliny může zajet do Nového Boru na KT.

26. 6. 20 - Sportovec města Prostějova za rok 2019

Minulý pátek se v hale Národního sportovního centra uskutečnilo vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2019. Za své výkony na Zimní světové univerziádě, Akademickém mistrovství Evropy a hlavně za titul Mistra ČR v letním biatlonu byl mezi trojicí nejlepší neprofesionálních sportovců vyhodnocen i Ondra Vystavěl (společně s jachtařkou a windsurferkou Kristýnou Piňosovou a závodnicí Spartan Race Petrou Strykovou).

21. 6. 20 - Bráši slavili 55, U MŇE

Fotogalerie Dušana Hýbla z oslavy U MŇE v Mostkovicích.

12. 6. 20 - MSc. Martin Chmelař

Ve Večerníku vyšel celostránkový rozhovor s Martinem Chmelařem o jeho studijním pobytu v Estonsku.

28. 5. 20 - Kalendář podzimních oblastních závodu 2020

Byla vydána nová oblastní termínovka Hanáckého žebříčku na podzim 2020.

22. 5. 20 - Mapové tréninky Středa / Sobota

Plán mapových tréninků Středa / Sobota až do prázdnin.

12. 5. 20 - běžecké tréninky - úterý

Rozpis běžeckých úterních tréninků na období 12. 5. - 23. 6. 2020, sraz 16:45 na daném místě, 17:00 vybíháme. Budou připraveny vždy tři běžecké okruhy (tratě) cca. 4, 6, 8 km

4. 5. 20 - oddílové tréninky

úterní běžecké tréninky na různých místech v okolí Prostějova, sraz 16:45, v 17:00 vybíháme.

páteční mapové tréninky dle plánu od 15.5.

3. 5. 20 - Další trénink od Pepy Procházky

vzhledem k tomu, že se stále nedá závodit a asi to dlouho ještě nepůjde, tak je připraven druhý individuální trénink na mapě Sládkova skála. Tentokrát je nachystáno pět tréninkových tratí na mapě Sládkova skála - A (elita), B, C (pokročilí), D (žactvo) a E (začátečníci). Link na mapy je zde.

Start i cíl je nedaleko obce Šubířov. Auta zaparkujte téměř na startu, vlezou se tam cca 3 až 4 auta. Na startu ani v cíli není kolík. Jinak kontrola má cca 80 cm dlouhého dřevěného kolíku s červeným vrškem. V případě nesrovnalostí v lese (chybí kontrola, nová paseka) prosím o info na pepinop@seznam.cz Pokud se budete chtít pochlubit se svým časem, tak bych mohl sestavit virtuální výsledky. Během pobytu v přírodě dodržujte, prosím, všechna nařízení vlády a s tím spojená bezpečnostní opatření.

Příjemné proběhnutí v lese přeje KON7219

24. 4. 20 - Letní soustředění Milovy

Finální seznam přihlášených na soustředění 22. - 26. 7. 2020, pozvánka.

16. 4. 20 - Tréninky v nouzovém stavu

Do té doby než budou plnohodnotné mapové a oddílové tréninky, na kterých se budeme moci potkat uvádíme alternativní možnosti tréninku OB v našem okolí.

1, Pepa Procházka připravil tři tréninkové tratě na mapě Sládkova Skála: A (elita), B (pokročilí), C (dětská)

Start je na kraji lesa kousek před křižovatkou Šubířov/Brodek u Konice. Auta zaparkujte na louce na druhé straně silnice u žluté turistické značky. Na start to máte 300 metrů, ideální na rozklusání a zahřátí :-). Kontrola má podobu cca 80 cm dlouhého dřevěného kolíku s červeným vrškem a bude na svém místě do konce dubna. V případě nesrovnalostí v lese (chybí kontrola, nová paseka) prosím o info na pepinop@seznam.cz Pokud se budete chtít pochlubit se svým časem, tak bych mohl sestavit virtuální výsledky.

2, aplikace UsynligO

Stačí spustit aplikaci, vybrat si mapu, vytisknout a vyrazit. V okolí jsou nyní k dispozici dva tréninky - Obora a Zlechov od Johany Otrubové a další spousta zajímavých tréninků na Brněnsku (např. od Marcela Skřivanka)

3, aplikace GPS Orienteering

Doporučuje Pavel Martínek.

Pro trénink stačí free verze - zatím jsem přidal dvě mapy, první Kosíř(Hraběnčina cesta) - kód pro stáhnutí do aplikace je 5ut8kafc - v příloze (do kontroly č.14 bez části v zámeckém parku, který je nyní uzavřen) druhá Kosíř - kód pro stáhnutí do aplikace je iyq8k27i V podstatě stačí spustit aplikaci, stáhnout mapu dle kódu (kdo chce může si mapu vytisknout na tiskárně), dostavit se na místo startu, spustit závod a běžet... Pro ty, kteří by zakufrovali je možno v aplikaci zapnout "Orienteering support", což Vám ukáže, kde na mapě se nacházíte. Doporučuji si zaškrtnout v nastavení aplikace položku "Keep display on" což by mělo zamezit operačnímu systému, aby aplikaci vypínal GPS, nebo ji ukončil jako náročnou na spotřebu energie...... Pak upozorňuji na výskyt nových oplocenek, nové paseky, akáty... první trasu jsem prošel celou, druhou zčásti

4, Další možností je si prostě vzít mapu z některého starého závodu či tréninku a vyrazit.

Během pobytu v přírodě dodržujte, prosím, všechna nařízení vlády a s tím spojená bezpečnostní opatření.

15. 4. 20 - Petice

Podpořte petici předsedy sekce OB Petra Klimpla
Ve zveřejněném uvolnění Harmonogramu podnikatelských a dalších činností se naprosto zapomnělo na sportování dětí a mládeže v přírodě, tedy na jednu z priorit zdravého rozvoje člověka. Přednost dostali profesionální sportovci (chápu), posilovny a fitness centra i předzahrádky u restaurací (sic!). Teprve pak jsou od 8. června uvedeny sportovní akce. Chápu omezení hromadných akcí typu fotbalová utkání, hudební festivaly, ale naprosto nechápu, proč trenéři se svými svěřenci nemohou jít do přírody se proběhnout, projít, protáhnout, zaposilovat. Bylo by třeba do harmonogramu s co nejdřívějším datem uplatnění doplnit, že se umožňují venkovní tréninkové aktivity skupin sportovců v menších skupinkách (třeba do 20 osob) s vyloučením veřejnosti za přesně definovaných podmínek (těmito podmínkami jsou: vedení kvalifikovaným trenérem, bez použití zázemí - sprchy, šatny, bez tělesného kontaktu). Určitě by se uvolněním omezení možnosti sportování (především dětí a mládeže) projevilo za současné krize jen pozitivně. Napsal jsem e-maily lidem, kteří tyto věci dělají nebo dělat mají (Vojtěch, Prymula, Hnilička, ….). Ale to je málo. A tak jsem připravil petici (najdete ji zde). Pokud souhlasíte, tak ji podepište, ale pokud možno sdílejte i dále. Nevím, zda to pomůže, ale aspoň mám pocit, že jsem něco udělal pro dobrou věc. Za deset hodin podepsalo petici přes 1300 lidí - dík!

5. 4. 20 - Předseda sekce OB Petr Klimpl odpověděl na otázky týkající se sezóny 2020

Sekce OB zrušila všechny závody zařazené do soutěží sekce OB do konce června. Jak je to s oblastními závody? Jak bude vypadat podzimní sezóna? Budou o prázdninách vícedenní závody? Rozhovor zde.

1. 4. 20 - I v této neklidné době přejeme krásné jarní dny a věříme, že Vás přivítáme 5. září 2020 na Prvním kufru na Stražisku.


Plánované shromaždiště a centrum závodu.

1. 4. 20 - UsynligO

Využijte aplikaci UsynligO. Nově i v české verzi. Aplikace funguje tak, že po instalaci je možné stáhnout si orientační mapu s kontrolami (kterou tam založí některý stavitel trati). Trať si závodník vybere z přehledu uveřejněných prostorů. Potom lze vyběhnout s mobilním telefonem do terénu z místa startu. V terénu není umístěno zadně fyzické označeni kontrol (lampiony, fáborky). Telefon, aktivovaný na příjem GPS signálu se při přiblíženi ke kontrole na cca 15 m vydá signál vibraci a pípnutím. Web najdete zde, novinky pak na FB.

Každý den přibývají na webu další mapy, nyní už i např. od celé Skandinávie, přes Nový Zéland, USA a Kanadu, o Čechách ani nemluvě. Některé vychytávky jsou fakt dobré, např. jsou ve výsledcích mezičasy včetně skutečně uběhnuté vzdálenosti a překonaném převýšení mezi jednotlivými kontrolami! Možnost přepnutí na Google maps s možností vidět svou GPS, dále pomoc pro začátečníky, no je toho víc a chce to důkladně otestovat. Aplikace UsynligO bude jistě dobrou pomůckou pro trenéry a jejich svěřence, ale i pro trénink pokročilých orientačních běžců, zejména v tomto zvláštním čase.

31. 3. 20 - Informace soutěžní komise Hanácké oblasti

Neradostnou informaci jste pravděpodobně již zachytili jinde: nazákladě Sdělenísekce OB 5/2020 jsou zrušeny veškeré závody Hanácké oblasti,které se měly konat do 25. 5. 2020. V kalendáři tak (zatím) zůstávají v jarní části Hanáckého žebříčku pouze závody 30. 5. 2020 (VRB) a 20. 6. 2020 (KSU). Další změny budou dle aktuálního vývoje včas oznámeny. Doufám, že se brzy všichni sejdeme ve zdraví na orienťáckýchzávodech!

Za SK Hanácké oblasti
Vašek Král

30. 3. 20 - Sdělení sekce OB ČSOS

1. Vedení sekce OB ruší do 30. 6. 2020 všechny závody, kde je sekce OB ČSOS pořádajícím orgánem.

2. Vedení sekce OB ujišťuje pořadatele zrušených závodů soutěží sekce OB v roce 2020, že budou mít v případě zájmu přednost při přidělování závodů soutěží sekce OB v příštích letech.

3. Vedení sekce OB ukládá všem oblastem sekce OB ČSOS, aby zrušily veškeré závody, kde jsou pořádajícím orgánem, a to do té doby, než bude znova možné pořádat hromadné sportovní akce s příslušným počtem účastníků.

4. Vedení sekce OB doporučuje pořadatelům letních vícedenních závodů jejich zrušení.

5. Soutěžní komise sekce OB a vedení sekce OB připraví změnu prováděcích předpisů k soutěžím (případný přesun mistrovských závodů, právo startu na M ČR, apod.) až po tom, kdy bude jasné, do kdy budou trvat omezení při pořádání hromadných akcí na území ČR.

25. 3. 20 - Děkujeme Petru Klimplovi za skvělý nápad shromáždit odkazy na všechny loňské pořady orientačního běhu v České televizi na jedno místo http://www.lpu.cz/beda/ a pro čtenáře těchto stránek přidáváme odkazy na dokumenty námi pořádaných závodů:

Akademické mistrovství světa 2014

Středoevropský pohár dorostu 2016

Celostátní finále Přeboru škol 2017

Mistrovství České republiky a Slovenska 2018

Mistrovství Evropy univerzit 2019

a jako bonus přidáváme z našeho archvivu dosud nezveřejněný záznam ze slavnostního zahájení loňského šampionátu univerzit.

16. 3. 20 - Vážení rodiče, členové oddílu a přátelé, až do odvolání rušíme veškeré tréninky a závody orientačního běhu. O zahájení tréninků a dalších akcí budeme informovat podle vývoje situace.

12. 3. 20 - První jarní kufr 2020 ve Slatinicích ZRUŠEN z důvodu celosvětové epidemie viru COVID-19. Jako všichni ostatní pořadatelé sportovních akcí respektujeme nařízení vlády a s tím spojená bezpečnostní omezení.

3. 3. 20 - Rozpis na PRVNÍ JARNÍ KUFR 2020 ve Slatinicích.

2. 3. 20 - Fotogalerie Dušana Hýbla z výroční schůze a vyhlášení nejlepších členů oddílu za rok 2019.

1. 3. 20 - Rozpis závodu v trailu 29.3.2020, tedy hned následující den po 1.kufru.

24. 2. 20 - Alojzovské kopce 2020
Pozvánka a propozice na běžecký závod Alojzovské kopce.

24. 2. 20 - Noční trénink 26. 2. v Citově zrušen. Správce honitby nám bohužel nepovolil trénink uspořádat. Trénink je bez náhrady zrušen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

7. 2. 20 - Kniha 70 let Orienťáku
Kniha 70 let Orienťáku objednávejte nejpozději do 27. 2. 2020 emailem, telefonicky nebo osobně u Evy Honkyšové - skprostejov@iol.cz. Eva pak vyřídí hromadnou objednávku v Žaketu.

21. 1. 20 - Seznam přihlášených na zimní soustředění na Suchém, které se uskuteční v termínu pololetních prázdnin 31.1.-2.2. 2020.

15. 1. 20 - JPV ZPRAVODAJ 1/2020

14. 1. 20 - Pozvánka na zimní soustředění na Suchém, které se uskuteční v termínu pololetních prázdnin 31.1.-2.2. 2020 (termín přihlášek 20.1.2020). a pozvánka na letní prázdninové soustředění na Milovech (termín přihlášek 21.6.2020).

8. 1. 20 - Akce pořádané OOS SK Prostějov v roce 2020.

1. 1. 20 - Běžci SK Prostějov obsadili první 3 místa v hlavní kategorii mužů 5,5 km na Silvestrovském běhu 2019 v Prostějově.

1. 1. 20 - Archiv novinek roku 2019.

1. 1. 19 - Archiv novinek roku 2018.

1. 1. 18 - Archiv novinek roku 2017.

1. 1. 17 - Archiv novinek roku 2016.

1. 1. 16 - Archiv novinek roku 2015.

1. 1. 15 - Archiv novinek roku 2014.

1. 1. 14 - Archiv novinek roku 2013.

1. 1. 13 - Archiv novinek roku 2012.

1. 1. 12 - Archiv novinek roku 2011.

1. 1. 11 - Archiv novinek roku 2010.

1. 1. 10 - Archiv novinek roku 2009.